PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039375}
5,2 17 275
ocen
5,2 10 1 17275
3,7 11
ocen krytyków
Piep*zyć Mickiewicza
powrót do forum filmu Piep*zyć Mickiewicza

Taki tu czuję vajbik. Byłbym sceptyczny, ale Ogrodnik nie grał ejszcze w złym filmie. Najwyzej w średniaki.
Jak to widzicie?

nowas1912

ja się zgadzam, nie wiem skąd to oburzenie w komentarzach

ocenił(a) film na 4
nowas1912

Trochę, chociaż Dawid Ogrodnik trochę daje mi Robina Williamsa ze "Stowarzyszenia Umarłych Poetów"

ocenił(a) film na 8
vera_krawczyk

"Stowarzyszenie Umarłych Poetów" uwielbiam. Fakt – cudowny Robin Williams i cały klimat tego filmu, ale też czasy były inne. Myślę, że nasz "Mickiewicz" też na pewno z wielkim potencjałem :)

vera_krawczyk

"Stowarzyszenie Umarłych Poetów" to chyba zupełnie zupełnie inna historia:
prywatne liceum z internatem
uczniowie z dobrych domów dobrze się uczą
a nauczyciel uczy ich "Carpe diem"

nowas1912

O tym samym pomysłalam:) Odrodnik jest gwarancja dobrego filmu.

ocenił(a) film na 8
Lencuszka

Otóż to ;) Myślę tak samo :)

nowas1912

No właśnie Ogrodnik jest tu takim gwarantem tej produkcji. Widać, że dobrze się czuje w lżejszym repertuarze. Luźny nauczyciel

nowas1912

Właśnie miałam to pisać :D

nowas1912

Jestem bardzo ciekawy, chociaż produkcji o tej tematyce było już wiele, to jednak w temacie nadal nie wiele się zmieniło. Mam nadzieję, że film będzie miał mocny przekaz skierowany do nauczycielii, którzy się na film wybiorą. Choć zarzuty o bycie na czasie się tutaj w dyskusjach przewijają, to jednak warto zauważyć, że chodzi o symboliczne pokazanie środowiska i moim zdaniem bardzo spoko to wyszło. Widać różne stylówki, różne charaktery jak to normalnie w szkole bywa, młodzież bardzo różnie się teraz ubiera, tak samo jak dorośli ;) Wydaje mi się, że będzie to dobry film ;)

swierszczykad

Też mam nadzieję. widzę potencjał na kino, które wciagnie nastolatka i jego rodziców i nauczycieli, a dwie ostatnie grupy może najwięcej z tego wyciągną. Liceum to jest trudny wiek, trudny okres, to są naprawdę dramaty, a potem juz koło 30stki ludzie o tym zapominają...

nowas1912

Mi się poodba ten klimat, lubię filmy o szkole. Zwiastun wydaje się spoko. Przejdę się i zobaczymy co z tego wyjdzie :D

nowas1912

Na Ogrodnika idę w ciemno!!!

ocenił(a) film na 8
nowas1912

Dla mnie Ogrodnik to zawsze jest mocny punkt. Mega go lubię i nie widziałam go jeszcze w żadnym złym filmie. Więc daję "Mickiewiczowi" duży kredyt zaufania ;)

ocenił(a) film na 8
nowas1912

No dla mnie Ogrodnik to największy wabik, bo uwielbiam go. Ale w ogóle jestem ciekawa tego filmu.

ocenił(a) film na 2
nowas1912

Byłem w kinie i jest to abominacja filmowa. Ale dla koneserów to coś pięknego.

nowas1912

myślę, że niepotrzebnie niektórzy z góry zakładają, że będzie słabo ;)

ocenił(a) film na 8
nowas1912

Bardzo przyjemny film. Jak najbardziej dla młodzieży. Prawie kopia wklej .Gangsta's Paradise z 1995 . Ale o dziwo warto. 8/10. Można mieć zastrzeżenia do gry aktorskiej etc, ale czy tylko o to filmie chodzi?

ocenił(a) film na 8
Rijkaard

oczywiście film Dangerous Minds, Piosenka Gangsta Paradise :)

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Ciekawe filmowe wcielenie p. Ogrodnika. Zwiastuny mnie zaintrygowały, wybiorę się do kina.

nowas1912

Czuć że to gniot nawet nie oglądając

nowas1912

Od razu skojarzyłam z tym amerykańskim tytułem. Inny znany polski tytuł wspomnianego filmu to "Triumf". Akurat zmarł niedawno M. Perry, grający tam Rona Clarka, a z opisu widzę, że to podobna fabuła. Film z Perrym był świetny i oparty na wydarzeniach autentycznych.

nowas1912

Kolejny pomysł zerżnięty z innego filmu. Polska kinematografia to jest jakieś nieporozumienie.

ocenił(a) film na 8
nowas1912

Kto był już w kinie? Ja widzialam wczoraj i naprawdę szacunek, bo film świetny. Przede wszystkim młodzi aktorzy wygrywają, bo są cudowni i zagrali nie jaka amatorzy, a zawodowcy. Brawo

pumeksx

Ja byłem w kinie i no muszę przyznać, że całkiem im to wyszło. Obsada dobrana do ról idealnie :D Film z luźną i fajną fabułą.

pumeksx

Też już obejrzałam Pieprzyć Mickiewicza. Wybrałam się z moją 16 letnią córką. Nie miałam dużych oczekiwań, ale okazało się, że to ciekawa produkcja o dość dopracowanej fabule i zdolnej obsadzie. Moja córka była przeszczęśliwa, że poszłyśmy razem na ten film.

ocenił(a) film na 8
nowas1912

Ogrodnik dał rade, uważam, ze warto zobaczyć film:)

nowas1912

Ja już widziałam xDD trochę z przymróżeniem oka, ale mega film! Ja jestem w 1 liceum i no czuję klimat. Ogrodnik hot nauczyciel :D

nowas1912

Ten film dowodzi, że Ogrodnik może zagrać każdą rolę i wypaść mega profesjonalnie i naturalnie. Lubię go, bo jego gra aktorska nie jest taka wymuszona. Widać, że wie co robi. Film okazał się ciekawy fabularnie, zabawny i na czasie. Dla mnie ogólnie petarda dlatego daję 8 :D

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Całość dobrze sie ogląda, nie tylko Ogrodnik dobrze zagrał, młodzi tez sobie poradzili. To film o problemach młodzieży i do nich jest skierowany. Jak dla mnie na plus.

nowas1912

Świetna muzyka, różnorodna obsada, fabuła ciekawa i wciągająca...cóż tu więcej powiedzieć. Jestem szczęśliwa, że obejrzałam ten film w kinie. Zdecydowanie poprawił mi humor :)

nowas1912

Jeeest vajbik, oj jest. Super film, a obsada pierwsza klasa. Ogrodnik i Wieteska wymiatają :D

ocenił(a) film na 9
karolinkakoteq

dokładnie tak ale innych też oglądałam z przyjemnością, ciekawa i świeża obsada :)

nowas1912

Nie wiem co więcej dodać, poza tym, że no po prostu warto zobaczyć ten film w kinie :) Przyszłam poczytać komentarze i cieszę się, że wam podobał się tak samo jak mi.

nowas1912

Zdecydowanie popieram produkcję takich filmów z których można się pośmiać, ale też jest z nich jakaś lekcja. Nie widziałam dawno fajnego filmu o szkole także ode mnie duży plus. Czekam na kontynuaaaację!

nowas1912

Jest moc mili Państwo xD dobry film, było śmiane. Muza fajna, aż szukałem w necie po kinie bo nie znałem

ocenił(a) film na 8
adamkowal66

Filmowy nauczyciel bomba! Tak się dogaduje z młodzieżą. Ogólnie dużo śmiechu, trochę wzruszeń i przemyśleń po. Polecam.

nowas1912

Poczucie humoru i zdolna obsada sprawiły, że film nabrał dla mnie mega fajnego klimatu. Bohaterzy są barwni i dopracowani. Piosenka Wersow wyszła super. Nie wiedziałam, że ma taki ładny głos :)))

klaudimas

Piękna ta piosenka Wersow!!! Teraz lubię ją jeszcze bardziej <3 Ten film jest warty obejrzenia i faktycznie klimat jest super. Dawno nie widziałam tak fajnego polskiego filmu :333

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Na Dawida Ogrodnika zawsze patrzę przez różowe okulary, więc nie jestem obiektywna :))))))

nowas1912

Ja z moim chłopakiem oboje bardzo lubimy Ogrodnika. Bardzo wszechstronny aktor. Umie doskonale się wczuć w postać, którą gra. Jesteśmy zadowoleni, że padło na Piep*zyć Mickiewicza. Ciekawy film.

nowas1912

Jestem 28 young kid

nowas1912

Magnezja,nie dalem rady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones