PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048753}

Rzeźbiarz łez

Fabbricante di lacrime
5,1 4 308
ocen
5,1 10 1 4308
Rzeźbiarz łez
powrót do forum filmu Rzeźbiarz łez

No i skiepścili to. Wyszło miałko i wątpię, że ktoś kto nie czytał ksiazki zrozumie ten film...

ocenił(a) film na 3
sroka_p_m

Zgadzam się. Pozmieniali całe wątki. Nawet olali plasterki Niki, które miały spore znaczenie w książce. Jeśli ktoś nie czytał książki, ta ekranizacja do tego go nie zachęci.

ocenił(a) film na 6
seami

Plasterki, choroba Rigela została przedstawiona tak jakby miał grypę, Alan został jedynie wspomniany, relacji Niki i Anny praktycznie nie ma, przeżycia Rigela z sierocińca też spłycone. I wisienka na torcie...upadek a właściwie skok do wody rodem z kina akcji klasy B..

ocenił(a) film na 3
seami

Mnie zachęciła, i jak przeczytałam książkę to film podobał mi się już tylko za muzykę

seami

Obejrzałam film, ale nic mi się kupy nie trzymało. Dzień później wyciągnęłam całą książkę i w końcu rozumiem o co w tym wszystkim chodziło. Strasznie słaba ekranizacja. Ginie wątek emocjonalny, dramaty tych dzieci. Skasowano tyle ważnych scen że film został dla mnie płytkim gniotem

ocenił(a) film na 7
sroka_p_m

Nie czytałem, zrozumiałem.

ocenił(a) film na 6
sroka_p_m

Jako osoba która nie czytała książki rzeczywiście jestem trochę zagubiona po zakończeniu filmu. Choćby te plastry raz są, znowu ich nie ma, potem się ich pozbywa jak gdyby nigdy nic. To po co je nosiła. Emocje między głównymi bohaterami nie do końca są dla mnie zrozumiałe, dlaczego tak silne, dlaczego ich zachowania są takie a nie inne. Nie wiem czy nie jestem już po prostu za stara na takie filmy czy to film został tak nakręcony. I te napięcie seksualne między nimi już mi na nerwy działało. Nie wiem czy jest sens sięgać po książkę bo jeśli jest na tym samym poziomie to ja dziękuję

ocenił(a) film na 9
ooolccciaaa

Po co je nosiła ? A dlaczego to w ogóle musi mieć sens (dla ciebie)?

ocenił(a) film na 4
sroka_p_m

da się zrozumieć, ale film jest po prostu słaby a dialogi bez sensu

ocenił(a) film na 9
sroka_p_m

Myślę, że zrozumieją go ci, co przeżyli podobne doświadczenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones