PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624224}
6,8 39 096
ocen
6,8 10 1 39096
The First Time
powrót do forum filmu The First Time

Postać Dave'a - jak dla mnie chłopak idealny. I nie chodzi tu o wygląd (nie tylko ;p) chodzi mi
przede wszystkim o podejście, zachowanie, traktowanie dziewczyny, styl bycia, charakter. Myślę, że
każda dziewczyna chciałaby mieć w swoim życiu takiego Dave'a, właśnie taki powinien być idealny
chłopak. Któraś się ze mną nie zgodzi? Piszcie zatem dlaczego :))

wake_the_dead

100% racji :) Świetny chłopak, też bym takiego chciała :))

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

Tak, świetny. Mam to szczęście, że takiego znalazłam ;)

karymnata

No to naprawde szczęściara z Ciebie, tacy to chodzące wyjątki :) Ja niestety mam tego pecha, że trafiam na samych frajerów...

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

Oj tak ... znaleźć w dzisiejszym świecie porządnego faceta to cud .... rozglądaj się dookoła, może stoi tuż za rogiem ;)

karymnata

Że najciemniej pod latarnią? ;) Szczerze wątpię, nie dostrzegam wśród swoich kolegów żadnych wyjątków. Chyba powinnam zmienić środowisko, przynajmniej to męskie...

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

Jeśli tak czujesz, to nic nie szkodzi na przeszkodzie - zmień!

wake_the_dead

No i jak? 5 lat minęło. Udało się zmienić towarzystwo i znaleźć tego idealnego na białym koniu?

ocenił(a) film na 9
Artanis

Ja jestem ciekaw, czy po 9 latach coś się zmieniło :)

Maniaks

Mogłaby dać znaka czy zmieniła środowisko! :-)

ocenił(a) film na 8
karymnata

Ja znalazłam mega porządnego i się okazało, że cały czas był ze mną w klasie :) Ale niestety mnie zostawił...

Nerine

Dlaczego?

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

bo nie poznałaś mnie :P:P:P

kowal1528

Możliwe, że tak ;)

ocenił(a) film na 6
kowal1528

A widzę, że kolega się reklamuje

ocenił(a) film na 7
Ewelina10070

Reklamuje? Czym xd
Po prostu lubie sprawiać uśmiech na twarzach ;)

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

chłopak marzenie, czemu takich nie ma

monika199406

Bożeeeee ej chyba właśnie takiego znalazłam!

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

fajnie masz

ocenił(a) film na 3
wake_the_dead

"chyba właśnie takiego znalazłam! "
Pożyjemy zobaczymy ;)
Coś takiego jak idealny mężczyzna czy idealna kobieta istnieje tylko w filmach dla durnych nastolatek które w takie pierdoły wierzą. Powiedzmy że twój chłopak jest przystojny, inteligentny, opiekuńczy itp. czyli ogólnie ideał aż dochodzicie do tego waszego pierwszego razu i okazuje się że on ma strasznie małego albo po zaśnięciu rozpyla "perfumy" takie że nie będziesz mogła tego zapachu wytrzymać.
Jak wyjdziesz za mąż i przeżyjesz z tym swoim ideałem powiedzmy 20lat to przestaniesz wypisywać że to ideał bo przez te 20lat znajdziesz w nim więcej wad niż jest gwiazd na niebie w piękną bezchmurną noc ;)

Spicke

Pisałam to 18 września, do tej pory jesteśmy razem i nadal jestem ta samo szczęśliwa :) Narazie nie mogę narzekać, na nic ;)

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

wow myślisz że 3 miesiące to tak dużo, nie wątpię w ten twój ideał ale na poznanie kogoś trzeba trochę więcej czasu

monika199406

To mało czasu, ale napisałam że NARAZIE nie mogę narzekać. Stwierdzam stan jak na tą chwilę, wiec o co chodzi? W którym miejscu ja napisałam, że mam ideał i tak będzie na wieki wieków amen?

ocenił(a) film na 6
wake_the_dead

No i jak tam? :D

wake_the_dead

Przyłączam się do pytania, no i jak tam? :D

ocenił(a) film na 6
MarciusTurbo

w sumie też bym chętnie się dowiedziała :D

wake_the_dead

No i co? Jesteście dalej parą? Wciąż nie ma wad?

ocenił(a) film na 8
monika199406

Przecież cały czas tu jestem dziewczyny !

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

Tam chłopak, dziewczyna jest fajna ;p,. Co do filmu to wczoraj obejrzałem, natknąłem na niego i zaskoczyła mnie wysoka ocena jak na tego typu tytuł. Całkiem fajny, z kategorii "nie dla tępaków"

ocenił(a) film na 8
Ali72

oboje są fajni dla obu płci XP nie żeby ja coś do niej czuje, ale tworzą parę idealna i zgodze sie z poprzedniczkami: chcę takiego chłopaka!!! ideal: swietna osobowaosc, przystojny, sposob myslenia... i co najwazniejsze chce przezyc taka niesamowita historie milosna kiedys w przyszlosci... trzymajcie kciuki :)

ocenił(a) film na 9
Stella119

a kto by nei chcial przezyc? P.S. są tacy faceci ale niestety większośc ludzi kieruje się wyglądem a nie charakterem:p

ciasny

gdzie, gdzie oni?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kr1505

Homosiu XDDDD Jesteś dresem?

wake_the_dead

Chłopak świetny, ale bohaterka też! Jejku, kocham ten film, bo się mogłam z nią utożsamić. Jest miłość, love story, ale nie takie banalne jak zwykle, tylko takie.. prawdziwe, rzeczywste a przy tym nadal piękne. I jeszcze ona gra na pianinie..,

ocenił(a) film na 8
wake_the_dead

Piszecie moje drogie, że chcecie takich facetów. ;) Dlaczego ich nie dostrzegacie/ nie dajecie szans?

Napieralsoon

W prawdziwym życiu idealny do friendzoningu.

ocenił(a) film na 8
mustardhero

hah trafniej nie mogłeś!

Napieralsoon

jestem paniom.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 5
wake_the_dead

Nie wiem zupełnie co wy widzicie w tym chłopaku. I dla jasności nie mówię o wyglądzie bo on jest przystojny , fajnie zbudowany itp. Chodzi mi o graną przez niego postać. Bardziej ciapowatego i rozmytego chłopaka nie oglądałam chyba nigdy w życiu. Ten Dave to były takie ciepłe nieporadne kluchy. Owszem jest kochany , ale nie dziwie się , że ta filmowa ''Jane'' przez cały czas widziała w nim tylko przyjaciela , skoro mężczyzny nie ma w nim wcale... :/ A swoją drogą moim zdaniem ocena ''The first time'' bardzo zawyżona , ja dałam 5 i to tak w porywach

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

No o idealne dziewczyny równie trudno, co o idealnego chłopaka :P

ocenił(a) film na 6
wake_the_dead

Wydaje mi się że jest cholernie wyidealizowany, co według mnie również ma swoje wady. To trochę paradoks, ale tak jest. Gdyby mój chłopak był taki jak z filmu, raczej nie czułabym się przy nim normalnie. Chociaż główna bohaterka też jest niczego sobie i raczej nie pasuje do wizerunku typowej nastolatki. Mimo wszystko fajnie patrzy się na tak doskonałe pary, nawet gdy przechodzą gorsze chwile. Najlepszym przykładem jest moment po ich pierwszym razie, gdy ona co chwilkę zerka na telefon, czekając aż zadzwoni a on waha się czy do niej nie wrócić. :) Film zasłużył na mocne 6.

ocenił(a) film na 8
ESwife

Co racja to racja. Bycie z idealnym facetem może być nawet męczące czasami i bardzo zaniża własną samoocenę. I co najgorsze mówię to z doświadczenia.

wake_the_dead

Ja daje mocne 1 a młodej cipeczce 10 . Pamiętajcie szukając idealnego Dava należy "jakoś wyglądać "

ocenił(a) film na 8
kr1505

mylisz się, młody , trzeba tylko być facetem z honorem

malinowa123

Faktycznie, Dave sprawia wrażenie gościa, którego urzecze tylko facet z honorem. No nic, dziewczęta zostaną dla hetero. :-)

użytkownik usunięty
wake_the_dead

Masz rację, każda chciałaby mieć takiego Dave'a. Jednak nie ma ich wystarczająco wielu, by wystarczyło po jednym dla każdej z nas. ;)

wake_the_dead

Cóż oglądając ten film, aż się łezka w oku zakręciła. Bo trochę się tęskni za tymi miłosnymi problemami.
Postać grana przez Dylana jest naprawdę fajna i faktycznie chłopak idealny.

wake_the_dead

sorry ale to ckliwa bajka dla nastolatek i ten film dobitnie to pokazuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones