David TennantI

David John McDonald

8,5
22 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

Rozmawiałam z nim wczoraj, jest bardzo przyjazny i zabawny, ciągle się śmiał i powtarzał
"brilliant". Jest jeszcze bardziej uroczy na żywo niż jako Doctor :)

JestemNumerem1

Dzięki Tobie dowiedziałam się o istnieniu tego odcinka (hm... szczerze mówiąc, to o istnieniu Derrena Browna też) i chciałam Ci za to bardzo, bardzo podziękować. Faktycznie, DT jest uroczy! W wielu wywiadach/programach - ostatnio podczas rozdania NTA - widać, że jest przemiłym, skromnym, przyjaznym facetem i przez to jeszcze bardziej go cenię.

Zly_cholesterol

:))) Cieszę się. Bardzo mi miło. W takim razie serdecznie polecam Ci programy Derrena, te o manipulacji zwalają z nóg a Derren też jest skromny i dobrze wychowany, co zwróciło moją uwagę.

JestemNumerem1

Ty kanibalu o_O
xd

Phantomia

Oh, rany, rany, ależ Ci zazdroszczę... Jeśli mówił tak szybko, jak w serialu, to pewnie połowy bym nie zrozumiała, ale cóż to musiałoby być za przeżycie! :)

Phantomia

Lucky You! Wiem, że bez sensu jest odpowiadać na tak stare komentarze, ale chyba jesteś osobą zorientowaną w tym temacie. Więc wiesz może, czy jakoś niedługo będzie znowu w Polsce? Bardzo chciałabym go spotkać. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones