PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005117}

Na miejscu zbrodni: Morderca z Times Square

Crime Scene: The Times Square Killer
6,0 1 359
ocen
6,0 10 1 1359
Na miejscu zbrodni: Morderca z Times Square
powrót do forum serialu Na miejscu zbrodni: Morderca z Times Square

Trochę pogubiłem się w trakcie oglądania już pierwszego odcinka. Usilne nazywanie prostytutek „pracownicami seksualnymi”, a prostytucji sex-workingiem. Według mnie najgorszy dokument Netflix’a, który miałem „przyjemność” obejrzeć do tej pory.

ocenił(a) serial na 7
duzy_dzony69

Dokument może traktować tylko o jednym temacie? Jest o seryjnym mordercy, ale ukazuje również ówczesne realia i środowisko, które sprzyjało jego poczynaniom. Faktycznie trochę ta poprawność polityczna z sex workerami była odczuwalna, ale dla mnie nie zniszczyło to ogólnego odbioru.

duzy_dzony69

Jaka poprawność polityczna? Miniserial świetnie ukazujący tamtejsze realia oraz samego potwora jakim był ten nieczłowiek. Chciałeś bez całego kontekstu pogadanki o mordercy?

ocenił(a) serial na 3
duzy_dzony69

Zgadzam się,torsowy zabójca był jednym z najbrutalniejszych seryjnych morderców w USA ,zdjęcia ofiar (zwłok) są dostępne w necie i można zobaczyć co robił tym kobietom ,a tu mamy tylko trzy odcinki pitolenia o seks biznesie lat 70tych

ocenił(a) serial na 8
duzy_dzony69

Nie moge, Twoja reakcja wiele mowi o Tobie, a nawet wszystko. Dla mnie ten dokument nie moglby byc inaczej skonstruowany, gdyby zabraklo elementow a propos erotyki i sex-workingu tamtych czasow. Tak, mowie o sex-work, a nie o dziwkach, prostytytutkach - jak wiekszosc bialych, hetero samcow zwyklo nazywac dziewczyny pracujace w tej branzy. Wracajac do meritum, to wlasnie swiadczy o Tobie, skoro tak Ci to nie odpowiadalo podczas ogladania. Zwykle jest tak, ze to, co uwiera, to ten kamyczek, ktory jest w nas. Widocznie nie roznisz sie zbyt wiele od tych John'ow, ktorzy upokarzali dziewczyny pracujace na ulicy - bo tak, bo przyrownywali je smieciom na ulicy. Widocznie podobnie potraktowalbys czlowieka, gdyby nikt nie patrzyl, gdybys mial okazje.  Tak wlasnie postrzegasz kobiety? 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones