PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863381}

Pachinko

7,8 1 312
ocen
7,8 10 1 1312
Pachinko
powrót do forum serialu Pachinko

Nudny, wytrwałem dwa odcinki. Na Apple są inne znakomite seriale, np. Severance.

ocenił(a) serial na 9
Seweryn_16

Widocznie, nie dojrzałeś do tej produkcji.

ocenił(a) serial na 3
Sorn_Glannath

Mylisz dojrzałość z gustem.

ocenił(a) serial na 9
Seweryn_16

Nie nie mylę. Gust możesz mieć co to np. barw, kolorów itd a to jest dojrzałość tresci.

ocenił(a) serial na 3
Sorn_Glannath

Gust można mieć również ogólnie co do filmu i serialu. Dojrzałem do tego typu treści, lubię dramaty, melodramaty, obyczajowe itp. ale ten serial jest moim zdaniem nudny. Nudna treść, za długie sceny, aktorstwo dobre ale nic ponadto. Natomiast bardzo ładne są w tym serialu miejsca, scenografia, kostiumy.

Seweryn_16

Cóż, gusta nie podlegają dyskusji. Jest masa widzów z upodobaniem konsumująca treści w stylu "zabili go i uciekł". Na szczęście (dla mnie) są też takie produkcje jak Pachinko, które zaliczam do wyjątkowo wartościowych na wielu płaszczyznach.

ocenił(a) serial na 5
Seweryn_16

Mnie też ten serial zawiódł. Nie odnalazłam nic nadzwyczajnego ani unikatowego w losach tych rodzin. Nie zachęcił mnie rownież do poznania dalszych poprzez lekturę książki. Jako Polakom, treści o utracie wolności i próbach pozbawienia narodowości były nam wielokrotnie przedstawiane, więc poprzeczka jest wysoko. Dałam aż 5 gwiazdek za spowodowanie, że zainteresowałam się tematem poza serialem oraz za postawę strony japońskiej, która przyznała się do podłego traktowania podbitego narodu a z podejścia do produkcji widać, że mają jakiś problem ze swoją historią. Nie wyobrażam sobie produkcji np. polsko-rosyjskiej w podobnym klimacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones