PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863381}

Pachinko

7,8 1 312
ocen
7,8 10 1 1312
Pachinko
powrót do forum serialu Pachinko

Co się stało z jej pierwszym synem ? Czy ja przegapiłam gdzieś wyjaśnienie ? I skąd znowu miała ten zegarek ?

Kama7

Dopiero zaczęłam oglądać serial, więc nie mam pewności, jak zostało to rozwiązane. W powieści starszy syn (nie chcę pisać dokładniej, żeby Ci nie spojlerować) nie żył już w 1989 roku, więc go w czasach współczesnych nie pokazano. Zapewne pojawi się w kolejnym sezonie. I zapewne będzie go grał Lee Min Ho, bo w książce byli niezwykle podobni. Ze względu na przeplatanie planów czasowych, co już dosyć utrudnia odbiór, pokazywanie jednego aktora w dwóch rolach byłoby dodatkową trudnością dla widzów. Ale jak pokażą Hansu jako pięćdziesięciokilkulatka, wówczas będą mogli wprowadzić dwudziestokilkuletniego Noah - granych przez odpowiednio ucharakteryzowanego LMH.
Kwestia zegarka też zostanie wyjaśniona później, kiedy w życiu Sunji znowu pojawi się Hansu (przepraszam, jeśli tym zdaniem zaspojlerowałam Ci ciąg dalszy :))

Kama7

@Kama7

Sprawa zegarka została wyjaśniona w ostatnim odcinku sezonu 1. Noah szedł sam (po aresztowaniu ojca) do szkoły. Podszedł do niego jego prawdziwy ojciec Hansu , rozmawiał z małym, dawał nauki i wręczył mu ten zegarek w zawiniątku. Poprzednio odkupił go w lombardzie. Chłopiec pewnie oddał go matce i stąd na koniec babcia Sonju dała go już dorosłemu wnukowi Solomonowi, by przynosił mu szczęście.

ocenił(a) serial na 8
Kama7

Popełnił samobónstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones